В селі Нехвороща в рамках занять «Університету ІІІ віку» відбувся ювілейний концерт ансамблю «Надвечір’я»

Опубліковано: 11.06.2018 08:09

7 червня 2018 року в селі Нехвороща в рамках занять «Університету ІІІ віку» відбувся ювілейний концерт  ансамблю «Надвечір’я» відділення денного перебування Новосанжарського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
Гарний настрій присутнім подарували учасники ансамблю, виконавши народні та сучасні пісні, гуморески і авторські вірші та запальні танці.
Звучали і слова вітання, зокрема від голови Нехворощанської ОТГ Юрія Мовчана. Зворушлива особливість цього заходу полягала у єднанні поколінь, адже присутніми та її учасниками були також і діти, зробивши своїм бабусям та дідусям чудовий музичний дарунок. Всіх присутніх  частували святковим тортом.
Ця зустріч вкотре підтвердила, що активне життя продовжується також і після виходу людини на заслужений відпочинок.

Завідувач відділення денного перебування                                 Оксана Червона