Відбулися святкові заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей

Опубліковано: 01.06.2018 13:53

1 червня  у парку Перемоги відбулися святкові заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей. З нагоди свята малечу, їх вихователів,  батьків  та гостей  привітали голова районної ради Геннадій Супрун, голова районної державної адміністрації Сергій Бульбаха, секретар селищної ради Олена Вовк та начальник відділу освіти Олександр Кульчинський.
У ході заходу очільники району привітали переможців різних змагань та конкурсів, вручили їм грамоти та сертифікати на грошові винагороди.
Для  дітей організатори підготували концертну програму, яка була настільки цікавою, що малі й дорослі співали й танцювали разом з виступаючими.
З метою розвитку дитячої творчості було проведено  різновиди майстер-класів, конкурс малюнків на асфальті.
Неповторні враження, повітряні кульки,  гарний настрій кожного учасника доповнили пануючу піднесену атмосферу свята. Діти цікаво, пізнавально, весело та активно провели час.