Привітання голови районної ради Геннадія СУПРУНА з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Опубліковано: 01.06.2018 12:36

Дорогі діти! Шановні вчителі, батьки!
 Щиро вітаю вас зі світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей.
Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.
Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.
Тому наше основне завдання – виховувати дітей розумними, порядними, добрими, впевненими в собі. А ще – прищепити їм палку любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури.
Любі діти! Нехай роки вашого дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої держави. Тому зичу вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.
Хотів би подякувати вчителям за те, що прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, розвиваєте їхні здібності та таланти.
Щастя всім, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!

З повагою,
голова районної ради                                                                                       Геннадій СУПРУН