Вітання голови районної ради з нагоди Дня Матері

Опубліковано: 11.05.2018 09:22

Дорогі наші жінки!
Прийміть мої сердечні вітання з прекрасним святом - Днем матері. Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері.
Шанобливе та поважне ставлення до жінки-матері, її високий авторитет у сім'ї і суспільстві за всіх часів були притаманні українському народові, а материнська любов була і є надійною, могутньою силою, опорою духовності, інтелекту, звершень.
Саме образ матері, її сердечне тепло та ласка для кожної людини назавжди залишаються найдорожчими святинями, що втілюють моральні чесноти, самовідданість, уособлюють незрадливість і самопожертву, символізують життя, родинне тепло, затишок і всеперемагаючу любов.
Дорогі жінки, шановні матері! Доземний вам уклін і щира дяка за натхненну т^найвідповідальнішу материнську працю, за відданість, ласку, розуміння та надійну підтримку.
Від усього серця бажаю вам міцного здоров'я, родинного благополуччя, миру, щастя і добра на довгі літа!

З повагою,
голова районної ради                                                                                                        Геннадій СУПРУН