Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    "Світлиця"    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти


Ми в соціальних мережах:


Пам`ятка для населення «Обережно – кліщі»

Опубліковано: 10.05.2018 11:25
 У природі сезонна активність кліщів спостерігається з березня по листопад, має два виражених  піки активності: у квітні – травні та у серпні -вересні.
Кліщі є переносниками збудників вірусних, риккетсіозних,  бактеріальних захворювань людей і тварин. Серед людей вони поширюють іксодовий кліщовий бореліоз (хворобу Лайма).
   В Полтавській області зберігається тенденція до подальшого зростання рівня захворюваності населення на хворобу Лайма. За  2017 рік по області зареєстровані 213 випадків захворювань, з них 40 випадків серед дітей у віці до 17 років. Більшість випадків пов’язані з інфікуванням у лісопаркових осередках населених пунктів.
Хвороба Лайма (кліщовий іксодовий бореліоз, лайм-бореліоз) – інфекційне природно-вогнищеве захворювання, збудником якого є мікроорганізми роду Борелія,  які передаються при укусах іксодовими кліщами, вражає нервову систему людини, серце, опорно-руховий апарат і шкіру. Зараження людей відбувається при укусах хворих кліщів під час відпочинку у паркових зонах та скверах, біля лісових масивів, озер, ставків та інших водойм, при відвідуванні лісу та  роботі на дачних ділянках.  Зараження бореліями також можливе при споживанні сирого козячого молока та інших молочних продуктів без термічної обробки; при втиранні в шкіру роздавленого кліща.
   Від хворої людини до здорової збудник не передається, за винятком трансплацентарної передачі борелій від хворої вагітної до плода.
Збираючись на відпочинок в ліс або паркові зони, необхідно дотримуватись заходів індивідуального захисту.  Слід пам’ятати, що найчастіше кліщі прикріпляються до одягу людини, коли вона торкається гілок дерев, кущів, або сидить на траві. Кліщі присмоктуються до тіла людей не лише під час перебування на природі, але й через деякий час після відвідування зеленої зони, залишившись на одязі, речах. Крім того, вони можуть заноситись до житла людини з букетами квітів, собаками та іншими тваринами.
Рекомендації при відвідуванні місць, де можуть бути кліщі:
§              Одягати щільно прилягаючий одяг до тіла, бажано світлий, на довгий рукав, щоб було легше помітити повзаючих кліщів.
§              Одягати закрите взуття.
§              Голову слід покривати головним убором.
§              Необхідно залишати найменше відкритого шкірного покриву.
Кліщ вибирає місця для присмоктування  з ніжною, тоненькою шкірою   (під пахвами, в паху, біля вуха, на волосяній частині голови).
Для запобігання укусу кліща необхідно :
§              Постійно проводити само- та взаємоогляди, особливо ретельно обстежувати ділянки тіла, покриті волоссям.
§              Використовувати засоби для відлякування кліщів – сучасні репеленти.
§              Місце для нічного сну або відпочинку на природі необхідно звільнити від сухої трави, гілок, хмизу в радіусі 20-25 м.
§              Вдома відразу змінити одяг, білизну, ретельно їх оглянути, випрати та випрасувати. Не можна залишати цей одяг біля ліжка чи спати в ньому. Витрушування одягу не позбавляє від кліщів.
§              На присадибних ділянках необхідно вчасно скошувати траву, обрізати кущі, тощо.
Що робити якщо кліщ присмоктався:
§              Звернутись до найближчого лікувального закладу для надання кваліфікованої медичної допомоги фахівцем (лікарем-хірургом).
§               При відсутності такої можливості видалення провести самостійно, не допускаючи пошкодження кліща.
§               Після видалення місце присмоктування необхідно протерти антисептичним засобом (розчином йоду, спиртом).
Що не можна робити при укусі кліща:
§              прикладати до місця укусу  компреси,  рідини (спирт, олію та інші);
§              припікати кліща;
§              тиснути кліща пальцями;
§              брати кліща голими пальцями.
У будь – якому випадку після укусу кліща необхідно звернутись до лікаря для встановлення нагляду та призначення екстреної профілактики антибіотиками, а також самостійно слідкувати за своїм самопочуттям, перевіряти температуру, оглядати шкіру.
Уважне ставлення до свого здоров’я, дотримання рекомендованих правил допоможе вам зробить відпочинок на природі приємним і безпечним.
 
Джерело : офіційний сайт Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській  області
 
Ботулізм -  смертельна небезпека.
 
  
      За оперативною інформацією Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів протягом 2017 року в Україні розслідувано 88 випадків захворювання на ботулізм (постраждало 102 особи), з них 58 випадків   пов’язано із вживанням рибних продуктів.   Зареєстровано 8 летальних випадків, зокрема, у Вінницькій, Донецькій, Черкаській, Сумській, Полтавській та Кіровоградській областях - по одному випадку та 2 випадки у м. Києві. За результатами проведеного епідрозслідування встановлено, що 3 летальні випадки захворювання ймовірно пов’язані з рибними продуктами промислового виробництва, в інших випадках рибопродукти були придбані в місцях стихійної торгівлі або виготовлені в домашніх умовах.
      Для збереження життя та здоров’я    Новосанжарське районне управління Держпродспоживслужби  у Полтавській області закликає населення району дотримуватися простих, але дієвих заходів з профілактики ботулізму.
    Ботулізм – це бактеріальне харчове отруєння. Захворювання, зумовлене потраплянням в організм з харчовими продуктами ботулінічного токсину, характеризується важким ураженням нервової системи. Збудником є бактерія – Clostridium botulinum. Вона у вигляді спор дуже широко поширена в живій природі. Її спори знаходяться в грунті,   в мулі озер , рік тощо.   Збудник – спора Clostridium botulinum – не є небезпечний для здоров’я людини, небезпечний – токсин, що виробляється Clostridium botulinum при    розмноженні в безкисневому   середовищі. Ботулінічний токсин – це одна з найсильніших отрут, що зустрічаються в природі. Самі спори дуже стійкі до дії факторів зовнішнього середовища, наприклад, вони не гинуть навіть при кип’ятінні протягом 5 годин. Ботулінічний токсин, навпаки, при кип’ятінні тривалістю 15-20 хвилин   руйнується повністю. Важливо – ботулотоксин зберігається в уражених мязах неправильно приготованої сушеної, або вяленої риби протягом 9 місяців. Характерно, що спори Clostridium botulinum знаходяться в зараженому продукті не рівномірно, а зосереджені у визначених ділянках. Тому з однієї банки або одну і ту ж копчену рибу може їсти вся сім’я, а захворіти можуть лише один або кілька людей. Також ботулотоксин не впливає на смакові властивості харчового продукту.
            Інкубаційний період при ботулізмі становить від кількох годин до 5 днів. До перших симптомів ботулізму відносять двоїння в очах, відчуття туману перед очима, неможливість розглянути дрібні деталі, також буває опущення одного чи двох верхніх повік,   розлад ковтання та мовлення, біль в животі, нудота, блювота, діарея. Слабкість міжреберних м’язів викликає порушення дихання, дихання стає поверхневим, відбувається порушення роботи серцево-судинної системи. Розвивається дихальна недостатність , що є основною причиною смерті при ботулізмі. Без використання сучасних і спеціалізованих методів лікування, введення протиботулінічної сироватки навіть незначна доза токсину викликає в людини смерть.  
       Щоб попередити виникнення захворювання, необхідно знати:
     При домашньому консервуванні суворо дотримуватися правил гігієни. Пам’ятати, що будь-які герметично закриті консерви є  потенційно небезпечними. Особливо це стосується м’ясних, рибних консервів домашнього виготовлення, а також консервованих грибів, зеленого горошку, бобових. Перед вживанням такі консерви необхідно піддати кип’ятінню   протягом 15-20 хвилин, щоб ботулінічний токсин зруйнувався.
     Не вживати рибу та рибопродукти, мґясо та мґясопродукти, консерви сумнівної якості. Не придбавати зазначені продукти на несанкціонованих ринках, з рук в підозрілих осіб тощо, а при придбанні в дозволених місцях ( спеціалізованих магазинах, павільйонах, контейнерах,   санкціонованих ринках та ін.) не соромитись у продавця вимагати документи, що підтверджують безпечність і якість продукту.
     Випотрошувати рибу необхідно ще живою, оскільки в кишечнику снулої риби через 2 години при високій температурі навколишнього середовища може розвинутись небезпечний ботулотоксин, який не руйнується ні під   дією високої концентрації солі ні під дією оцтової чи лимонної кислоти. Не сушити, не вялити, не коптити рибу з нутрощами. Не купляти снулу рибу.
      Дотримуватись умов зберігання та термінів споживання харчових продуктів.
      Прийміть до уваги зазначені поради, адже ботулізм - це    хвороба, якої можна запобігти, і захворіти чи не захворіти –  залежить тільки від нас самих.
      У випадку виявлення перших ознак харчового отруєння   не займайтесь самолікуванням, а терміново зверніться до найближчої лікувальної установи за допомогою медпрацівників. Своєчасне звернення збереже вам здоров’я та життя. Пам’ятайте: хворобу легше попередити, ніж лікувати. Будь-яке отруєння не проходить безслідно. Бережіть своє здоров’я і здоров’я близьких . 
 
  
 Новосанжарське районне управління Головного управління
 Держпродспоживслужби в Полтавській області
 
Автор: Адміністратор
© 2011-2018
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове