Заходи до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій

Опубліковано: 10.05.2018 09:16

9 травня в районному центрі з нагоди відзначення 73-ї річниці  Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні святкова колона, прикрашена державними прапорами, квітами та гірляндами пройшла урочистою ходою до пам’ятника Слави, де відбувся мітинг за участю ветеранів Другої світової війни, воїнів АТО, представників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади району, шкільної молоді, колективів установ, підприємств, організацій та громадськості району.
З Днем Перемоги новосанжарців вітали голова районної ради Геннадій Супрун, голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, селищний голова Інна Коба, голова районної організації ветеранів Володимир Сальний та заступник районного військового комісаріату з територіальної оборони Микола Скубій. Далі колона рушила до Братської могили, аби покласти до підніжжя пам’ятника квіти та гірлянди.
Завершився урочистий захід панахидою за загиблими, яку відслужив Настоятель Української православної Церкви Київського Патріархату отець Євгеній.