Відбулися заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення

Опубліковано: 10.05.2018 09:13

8  травня в Нових Санжарах відбулися заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення. За традицією перед заходом провели дитячий конкурс малюнку на асфальті «Ми малюємо мир». Після конкурсу зі сцени до присутніх звернулися голова районної ради Геннадій Супрун, голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, селищний голова Інна Коба та народний депутат Андрій Река.
У своєму виступі голова райради Геннадій Супрун висловив слова вдячності тим сивочолим ветеранам, хто 73 роки тому з неймовірною жагою виборов Перемогу, зупинив Другу світову війну, виніс вирок нацизму, приніс мир і надію у нашу країну.
Після урочистостей жителі селища вирушили традиційною свічковою ходою. Поклавши квіти до пам’ятника Слави, учасники урочистої ходи вирушили до Братської могили.