Вітання голови Новосанжарської районної ради Геннадія Супруна з Днем пам'яті і примирення та 73-ю річницею Перемоги над нацизмом

Опубліковано: 08.05.2018 16:05

8 і 9 травня ми, разом з мільйонами людей по всьому світу, відзначаємо День пам’яті і примирення та 73 річницю Перемоги над нацизмом у Європі.
 Напередодні цієї пам’ятної і святої для всіх нас дати звертаюся до Вас, дорогі ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови!
Цей вікопомний день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність їх справі і громадянському обов’язку, довічна синівська шана і повага. Земний уклін усім, хто виніс на своїх плечах лихоліття років окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.
Подвиги наших дідів, батьків та матерів сповнені глибоким патріотизмом, і сьогодні надихають молоде покоління плекати любов до рідної землі у своїх серцях. Низький уклін кожному, чиє ім’я викарбувалося на гранітних скрижалях Перемоги, і тим, хто так і лишився Невідомим Солдатом. Пам’ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини. Так було і буде завжди – і через десять років, і через сто, і через століття. Обов’язок нинішніх поколінь – бути гідними продовжувачами справи переможців, що вирвали країну з лап нацистів, що врятували її і зберегли прекрасною і квітучою. Щороку це свято служитиме нагадуванням – немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!
Прийміть найщиріші вітання з Днем Перемоги, пам’яті й примирення!
Бажаю Вам, шановні ветерани, бадьорості духу, міцного здоров'я, оптимізму та довголіття!
Зичу усім мирного неба, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні!

З повагою,
голова Новосанжарської районної ради                                                 Геннадій СУПРУН