Мешканці села Лелюхівка відзначали День села

Опубліковано: 08.05.2018 11:11

Щорічно за традицією, 6 травня, мешканці села Лелюхівка відзначають День села. Саме в цей день з’їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей.
У вечірню пору, у центрі села, зібрались місцеві жителі та гості від старого до малого. Урочиста частина свята відбулась у приміщенні сільського Будинку культури.
У цей день на свято приїхав також голова районної ради Геннадій Супрун. Після всіх теплих слів привітань, адресованих жителям села, очільник району за активну громадську позицію, високий професіоналізм, бездоганне виконання посадових обов’язків  вручив жителям села Валентині Поставній, Ніні Синягівській, Галині Таран, Світлані Бондаренко, Володимиру Марченку та Сергію Гурбі грамоти райдержадміністрації та районної ради.
Програма святкування була насичена різноманітними виступами. Винахідливість, неординарність, майстерність, музичні та співочі таланти продемонстрували як місцеві аматори, так і гості, що були запрошені на свято. Родзинкою на святі були виступи найменших мешканців села.
Ще довго над селом розливались  музика, пісні, жарти і сміх.  Працелюбні й талановиті жителі с. Лелюхівки відзначали День села.