Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    "Світлиця"    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти


Ми в соціальних мережах:


Відбулась благодійна моновистава за однойменною книгою відомого українського поета, прозаїка, військовика Бориса Гуменюка «БЛОКПОСТ»

Опубліковано: 07.05.2018 16:51
 
Сьогодні, 7 травня  напередодні Дня пам’яті та примирення у приміщенні Центру культури та дозвілля «Нові Санжари» артисти Полтавської обласної філармонії презентували благодійну моновиставу за однойменною книгою відомого українського поета, прозаїка, військовика Бориса Гуменюка «БЛОКПОСТ».
У заході взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, заступник голови райдержадміністрації Рита Верба, молодь та громадськість.
Програма присвячена відчайдушнім хлопцям, які захищали і продовжують захищати наші права і свободи, європейське майбутнє для України, боряться за нашу Україну.
У ході заходу до уваги присутніх було представлено фрагменти важливих для України подій. Майстерна гра заслуженої артистки України Наталії Іванченко супроводжувалась музичними композиціями за участю артистів Полтавської обласної філармонії.
На завершення заходу усіх загиблих за Україну пом'янули хвилиною мовчання.
Фотогалерея:
Автор: Адміністратор
© 2011-2018
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове