Вітання голови районної ради з Великоднем

Опубліковано: 06.04.2018 08:55

Дорогі Новосанжарці!

Від щирого серця бажаю всім світлого свята Христового Воскресіння!
Хай живе в серці кожного з нас Син Божий, нехай сповнює нас світлими думками та чистими помислами, благословляє на  благородні справи заради кращого життя, добробуту та миру.
Великодні свята – це добра нагода зібратися за одним столом із нашими рідними та друзями, згадати добрим словом тих, кого вже немає.
Нехай Свято Воскресіння Христового зміцнить  наш дух, зробить нас сильнішими перед життєвими випробуваннями, стане для кожного з нас початком нового життя - світлого, сповненого  надій та віри. Віри у себе, свій народ та Україну.
Христос Воскрес!

З повагою,
голова районної ради                                                                                                                           Геннадій Супрун