Відбулася двадцять третя сесія Новосанжарської районної ради сьомого скликання

Опубліковано: 28.03.2018 14:18

28 березня відбулося пленарне засідання двадцять третьої чергової сесії районної ради. На сесії були присутні голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник, заступник голови райдержадміністрації Рита Верба, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій та представники засобів масової інформації.
На початку засідання сесії за традицією слова вітань та найкращих побажань були адресовані депутатам районної ради Володимиру Бодаку, Марії Краснюк та Віталію Писаренку, які відсвяткували Дні народження в міжсесійний період.
Цього дня на пленарному засідання районної ради голова районної ради Геннадій Супрун прозвітував про свою діяльність за 2017 рік. Відповідно до рішень сесії затверджено Програму мобілізаційної підготовки району та забезпечення виконання військового обов’язку на 2018-2020 роки; внесено зміни до районних Програм соціального захисту громадян, постраждалих від Чорнобильської катастрофи та Програми розвитку цивільного захисту району; затверджено напрями та цілі використання коштів, що виділяються з районного бюджету у поточному році на виконання районної Програми стабілізації та розвитку галузі тваринництва.
З метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти депутатами райради прийнято рішення щодо збільшення штату дошкільного навчального закладу №1 «Сонечко» на 1 штатну одиницю асистента вихователя; Новосанжарського навчально-виховного комплексу на 0,5 штатної одиниці посади асистента вчителя.
Що стосується реалізації заходів, передбачених районними Програмами за 2017 рік було профінансовано 26 Програм на загальну суму 16 млн. 91 тис. 800 грн..
Внесено зміни до рішення Новосанжарської районної ради від 22 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік».
Затверджено технічні документації з нормативних грошових оцінок 4 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованих в адміністративних межах Драбинівської та Супротивнобалківської сільських рад.
Взято до відома звіт голови постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжної політики, спорту, туризму, сім’ї та дитинства Марії Краснюк про проведену роботу за звітний період.
Передано із спільної власності територіальних громад сіл, селища району у власність Новосанжарської селищної та Малоперещепинської і Мачухівської  сільської (ОТГ) бюджетні установи та майно, розташовані на їх територіях. Зокрема з 1 квітня 2018 року передаються у власність Новосанжарської ОТГ Зачепилівський сільський будинок культури та Зачепилівська сільська бібліотека-філія. У власність Мачухівської ОТГ з 1 квітня 2018 року передаються Полузірський сільський клуб, Полузірська сільська бібліотека-філія, будівля та котельня Полузірського НВК. Що стосується передачі бюджетних установ та майна Малоперещепинські ОТГ її буде проведено в два етапи:
1) з 1 квітня 2018 року будуть передані Малоперещепинський та Старосанжарський ДНЗ, Малоперещепинський та Старосанжарський сільські будинки культури, Пристанційнівський та Пологівський сільські клуби, Малоперещепинська, Старосанжарська, Пологівська та Пристанційнівська сільські бібліотеки-філії;
2) з 1 липня 2018 року - Малоперещепинська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М.А.Клименка, Старосанжарська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Оксани Мешко, Пологівський НВК та Пристанційнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Враховуючи висновки галузевих постійних комісій районної ради на посаду директора комунального підприємства «Центр культури і дозвілля» строком на п’ять років було призначено Маргариту Нагорняк як таку, що пройшла конкурсний добір. Наступним рішенням сесії районної ради строком на три роки на посаду директора початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Новосанжарська дитяча музична школа» було призначено Ірину Сергеєву.

Результати поіменного голосування (архів .rar)