Спільне засідання постійних комісій районної ради

Опубліковано: 27.03.2018 16:00

27 березня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном і з питань освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжної політики, спорту, туризму, сім’ї та дитинства. У роботі спільного засідання взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник та заступник голови райдержадміністрації Рита Верба.
У ході засідання було розглянуто 14 питань, що заплановані для внесення на розгляд двадцять третьої чергової сесії районної ради. Серед них питання внесення змін до районних Програм соціального захисту громадян, постраждалих від Чорнобильської катастрофи; затвердження Програми зайнятості населення району на 2018-2020 роки. Передбачається внесення  змін до районного бюджету на поточний рік.
Проектом рішення пропонується взяти до відома звіт постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжної політики, спорту, туризму, сім’ї та дитинства про проведену роботу за звітний період. Наступні три питання стосувалися передачі із спільної власності територіальних громад сіл, селища району у власність Новосанжарської, Малоперещепинської та Мачухівської селищної і сільських ОТГ бюджетних установ та майна, розташованих на їх територіях.
Проектами рішень пропонується призначити Маргариту Нагорняк на посаду директора комунального підприємства «Центр культури і дозвілля» та Ірину Сергеєву на посаду директора початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Новосанжарська дитяча музична школа»; затвердити Положення про конкурс на посаду фахівців комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр».
Усі проекти рішень запропоновані для розгляду на спільному засіданні постійних комісій районної ради, були детально вивчені та внесені на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради.