Відбулися урочистості та концерт з нагоди святкування Міжнародного жіночого Дня 8 березня

Опубліковано: 07.03.2018 16:04

7 березня в районному центрі культури та дозвілля відбулися урочистості та концерт з нагоди святкування Міжнародного жіночого Дня 8 березня. У заході взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун та голова районної державної адміністрації Сергій Бульбаха.
У ході урочистого зібрання за вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, вирішення соціально-економічних питань територіальних громад району та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня Почесними грамотами районної ради були нагороджені депутат районної ради Яніна Кутенко, Супротивнобалківський сільський голова Людмила Лахно, провідний інспектор Кобеляцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області Анжеліка Чайка та лаборант центральної районної лікарні Віта Ковінько.
Грамотами районної ради було нагороджено депутата районної ради, вчителя Новосанжарського навчально-виховного комплексу Олену Шкільну, бібліотекаря Лелюхівської сільської бібліотеки-філії Новосанжарської централізованої бібліотечної системи Валентину Поставну, ветерана праці, активну учасницю хорового колективу «Багряне листя» клубу ветеранів «Суботні зустрічі» Олену Вокіну, сестру медичну з обслуговування водолікарні лікувально-діагностичного відділення медичного центру «Нові Санжари» Валерію Олешко, завідувача Кунцівським фельдшерсько-акушерським пунктом Анну Налбандян, соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лідію Солоху, перукаря відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги районного територіального центру соціального обслуговування Аліну Марченко та секретаря Новосанжарської філії ПАТ «Полтаваобленерго» Яну Руденко.
Свято супроводжувалось виступами самодіяльних артистів Новосанжарщини, під час якого усі присутні мали можливість насолоджуватись пісенними, музичними та хореографічними композиціями наших талановитих земляків.