Привітання голови районної ради з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня

Опубліковано: 07.03.2018 16:00

Дорогі жінки!
Сердечно вітаю вас із найпрекраснішим святом весни 8 Березня!
Добрі й ласкаві, мужні та ранимі, такі хоробрі й такі тендітні, ви – найдорожче, що є в житті чоловіків. Охоронниці домашнього вогнища, берегині роду людського, Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості.
Ми вдячні вам за красу і ніжність, доброту і щиросердечну чуйність, затишні вечори в колі родини, розумних і талановитих дітей. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює. І якщо краса врятує світ, то це буде ваша краса.
У цей святковий день бажаю всім жінкам щоб кожен ваш день був сповнений сонця, дарував радість, творче натхнення, приємні несподіванки, любов, добро і благополуччя! Вічної вам краси, молодості і ніжності. І нехай здійснюються найзаповітніші ваші мрії, адже бажання кожної жінки – закон, якому ми, чоловіки, з радістю коримося.
Зі святом вас!

З повагою,
голова районної ради                                                                                              Геннадій СУПРУН