«ТИ – ЖІНКА, ТИ – ПРЕКРАСНА, ТИ – ВЕСНА…»

Опубліковано: 06.03.2018 16:18

Так вирішили привітати напередодні святкових днів всіх жінок, матусь, дружин,  сестер, доньок, бабусь  нашого селища та району чоловіки – ветерани разом з працівниками Новосанжарського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  та  творчим колективом  музичної школи.
8 березня - день, коли ми вимовляємо слово «жінка», розуміючи при цьому не прання, прибирання і приготування їжі, а квіти, свято і гарний настрій. Незабутня та чудова атмосфера була створена саме чоловіками, які подарували  у своєму виконанні поетичні,  музичні та пісенні твори.

Завідувач відділення денного перебування                                 Оксана Червона