ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЯКІ ЗМІНИЛИ ПРІЗВИЩЕ ТА ПЛАНУЮТЬ ВИЇЗД ЗА КОРДОН

Опубліковано: 28.02.2018 16:02

Громадяни України, які звернулися до територіальних підрозділів УДМС України у Полтавській області із заявою про обмін паспорта громадянина України у зв’язку із зміною прізвища, імені та по батькові і мають паспорти громадянина України для виїзду за кордон, попереджаються (будуть попереджені) про визнання наявних закордонних паспортів недійсними протягом місяця з дати зміни інформації.
У разі неподання заявником протягом місяця з дати зміни інформації, внесеної до паспорта для виїзду за кордон, документів для його обміну за наявності у ДМС відомостей Державного реєстру актів цивільного стану громадян про зміну відповідної інформації, закордонний паспорт, який підлягає обміну, визнається недійсним автоматично засобами Єдиного державного демографічного реєстру.
Просимо врахувати зазначену інформацію при плануванні подорожей за кордон.

Інформація                           УДМС України в Полтавській області