Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    "Світлиця"    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти


Ми в соціальних мережах:


Відбувся мітинг-реквієм із вшанування подвигу учасників Революції Гідності

Опубліковано: 20.02.2018 16:54
 
20 лютого біля пам’ятного знаку відбувся мітинг-реквієм із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Участь у ньому взяли голова районної ради Геннадій Супрун, голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, секретар селищної ради Олена Вовк та учасник подій на Майдані Володимир Паршевлюк. 
У своєму виступі голова райради Геннадій Супрун зазначив, що люди різного віку, професій, віросповідань, з різних куточків України, які боролися з режимом Януковича, йшли під кулі снайперів, прикриваючись лише дерев’яними щитами, не за свої особисті інтереси, а за краще майбутнє для своїх дітей, своїх сімей, своєї держави. Ми всі в боргу перед цими людьми – і тими, хто вцілів, і тими, хто утворив Небесну Сотню та спостерігає за нами з небес.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя за перемогу добра над злом, правди над несправедливістю, за людську гідність і щасливе майбутнє нашої України. 
По завершенню мітингу керівники району та громадськість взяли участь у поминальному богослужінні із вшанування пам’яті загиблих учасників Революції Гідності та поклали квіти до меморіального знаку Героїв Небесної Сотні.
Фотогалерея:
Автор: Адміністратор
© 2011-2018
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове