• Завантажити декларацію про доходи

Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

Опубліковано: 14.02.2018 15:06

14 лютого відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном і з питань освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжної політики, спорту, туризму, сім’ї та дитинства. У роботі спільного засідання взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник та заступник голови райдержадміністрації Рита Верба.
У ході засідання було розглянуто 19 питань, що заплановані для внесення на розгляд чергової двадцять другої сесії районної ради. Серед них питання затвердження районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей; внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції.
Проектами рішень пропонується затвердити звіт про виконання районного бюджету за минулий рік та інформацію щодо використання видатків, проведених відповідно до розпоряджень голови райдержадміністрації, за вище вказаний період за рахунок  коштів резервного фонду.
Передбачається внесення  змін до районного бюджету на поточний рік. Рекомендовано взяти до відома інформацію щодо стану виконання у минулому році заходів Програми розвитку медичної галузі району; звіт директора районної дитячо-юнацької спортивної школи Юрія Стрюка про фінансово-господарську діяльність закладу, ефективність використання комунального майна, виконання статутних повноважень та умов контракту; погодити Статут Крутобалківського навчально-виховного комплексу та затвердити передавальний акт новоутвореній юридичній особі.
Проектами рішень пропонується внести зміни до Статуту Новосанжарського будиноку дитячої та юнацької творчості та Статуту дошкільного навчального заклад № 2 «Лелеченька»;  ввести в штат закладів освіти спільної власності територіальних громад району додаткові посади; призначити Оксану Черненко на посаду директора комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр».
На завершення засідання було розглянуте комісійне питання участі органів місцевого самоврядування району в міжнародних, українських, обласних конкурсах проектів і програм розвитку місцевого самоврядування в 2016-2017 роках та стану реалізації цих проектів.
Усі проекти рішень, запропоновані для розгляду на спільному засіданні постійних комісій районної ради, були детально вивчені та внесені на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради.