Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

Опубліковано: 13.02.2018 16:47

13 лютого відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, законності і правопорядку та інформаційної сфери і з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, будівництва, інвестицій, транспорту та зв’язку. У роботі спільного засідання взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник та заступник голови райдержадміністрації Рита Верба.
У ході засідання було розглянуто 25 питань, що заплановані для внесення на розгляд чергової двадцять другої сесії районної ради. Серед них питання виконання Програми економічного і соціального розвитку району, районного бюджету, а також здійснення райдержадміністрацією делегованих їй районною радою повноважень у минулому році; підсумків виконання заходів Програми розвитку дорожнього господарства району на 2017-2020 роки та стану проведення ремонтних робіт на автодорогах району уминулому році.
Наступні двадцять питань стосувалися затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Проектами рішень пропонується передати із спільної власності територіальних громад сіл, селища району у власність Новосанжарської селищної та Заворсклянської сільської (ОТГ) бюджетні установи та майно, розташовані на їх територіях.
Проекти рішень, запропоновані для розгляду на спільному засіданні постійних комісій районної ради, були детально вивчені та внесені на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради.