• Завантажити декларацію про доходи

«Особисті фінанси та відповідальне використання фінансових послуг»

Опубліковано: 24.01.2018 16:10

22 січня року спеціалістом Полтавської БО «Світло Надії» Тетяною Ісаєвою, в рамках проекту «Відповідальне фінансування», проведено тренінг на тему: «Особисті фінанси та відповідальне використання фінансових послуг» для відвідувачів Новосанжарського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Основною метою заходу було передати учасникам знання та засвоїти навички в області управління особистими фінансами, та ознайомитися з основними банківськими операціями.
В ході заняття відвідувачі отримали знання щодо особливостей фінансового планування та ведення сімейного бюджету, кращого способу накопичення власних коштів, розрахунку вартості, ефективності кредитів та обрання вигідних банківських продуктів.

Завідувач відділення денного перебування                                         Оксана Червона