Про добір кандидатур від громадських організацій у сфері культури для включення до складу конкурсної комісії

Опубліковано: 12.01.2018 09:39
 Рішенням двадцять першої сесії Новосанжарської районної ради сьомого скликання від 22 грудня 2017 року оголошено конкурс на заміщення посади директора комунального підприємства «Центр культури і дозвілля».
Конкурс проводиться у період з 02 січня 2018 року до 19 березня 2018 року за адресою: 39300, вул. Центральна, 23, смт Нові Санжари, Полтавська область, Новосанжарська районна рада.
Відповідно до Закону України «Про культуру» добір кандидатів на посаду керівника комунального закладу культури та визначення переможця здійснює конкурсна комісія.
Конкурсна комісія утворюється за розпорядженням голови районної ради до 22 січня 2018 року у кількості, що не перевищує 9 осіб.
По три кандидатури до складу конкурсної комісії подають члени трудового колективу, громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування та районна рада.
Мета діяльності громадської організації повинна відповідати галузевим напрямкам діяльності закладу культури, у якому проводиться конкурсний добір.
Громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування подають по три кандидатури районній раді, яка шляхом жеребкування визначає трьох кандидатів до складу конкурсної комісії.
Для участі у жеребкуванні громадська організація у сфері культури відповідного функціонального спрямування в установлені строки подає на паперових та електронних носіях:
1) лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії. До листа додаються заява та анкета за формами, наведеними нижче;
2) копію Статуту громадської організації, завірену належним чином.
Відповідальність за достовірність поданих даних несуть кандидат і громадська організація, що рекомендує кандидатуру для включення до складу конкурсної комісії.
Кандидатури, подані від громадської організації у сфері культури, функціональне спрямування якої не відповідає напрямам діяльності закладу культури, в якому проводиться конкурсний добір, до участі у жеребкуванні не допускаються.
Кандидатура, яка подана більш ніж однією громадською організацією, до участі у жеребкуванні також не допускається.
Зазначені документи надсилаються на поштову (39300, вул. Центральна, 23, смт Нові Санжари, Полтавська область) та електронну (info@rada-ns.gov.ua) адреси Новосанжарської районної ради до 17 год. 15 хв. 17 січня 2018 року.
День проведення жеребкування - 18 січня 2018 року.
Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника закладу культури подаються до Новосанжарської районної ради до 17 год. 15 хв. 17 січня 2018 року за адресою: 39300, вул. Центральна, 23, смт Нові Санжари.
За додатковою інформацією про проведення конкурсу звертатись за номером телефону (05344) 3-10-99 (Мокляк Юрій Борисович, начальник відділу управління майном районної ради, електронна адреса info@rada-ns.gov.ua).

Форми 1, 2 (архів .rar)