• Завантажити декларацію про доходи

Оголошується конкурс на заміщення посади директора комунального підприємства «Центр культури і дозвілля»

Опубліковано: 12.01.2018 13:35
 Кваліфікаційні вимоги до кандидата:
громадянство України;
вища освіта;
стаж роботи в сфері культури не менше 3-х років;
вільне володіння державною мовою;
здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Конкурс проводиться у період з 02 січня 2018 року до 19 березня 2018 року за адресою: 39300, вул. Центральна, 23, смт Нові Санжари, Полтавська область, Новосанжарська районна рада.
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:
заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних;
автобіографію, що містить прізвище, ім’я, по-батькові, число, місяць і рік народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної почти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
копію документа, що посвідчує особу;
копію документів про вищу освіту;
два рекомендаційних листа довільної форми;
мотиваційний лист довільної форми;
проект програми розвитку комунального закладу культури на один та п’ять років.

Особа може надати інші документи, які підтверджують її професійні та моральні якості.
Зазначені документи надсилаються на поштову (39300, вул. Центральна, 23, смт Нові Санжари, Полтавська область) та електронну (info@rada-ns.gov.ua) адреси Новосанжарської районної ради з 20 січня 2018 року до 17 год. 15 хв. 20 лютого 2018 року.
Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника закладу культури подаються до Новосанжарської районної ради до 17 год. 15 хв. 17 січня 2018 року за адресою: 39300, вул. Центральна, 23, смт Нові Санжари.
За додатковою інформацією про проведення конкурсу та умови оплати праці звертатись за номером телефону (05344) 3-10-99 (Мокляк Юрій Борисович, начальник відділу управління майном районної ради, електронна адреса info@rada-ns.gov.ua).