• Завантажити декларацію про доходи

Шаховий турнір пам’яті Писаренка Василя Олексійовича

Опубліковано: 10.01.2018 14:31

9 січня у Новосанжарському шаховому клубі ім. Івана Джалого відбувся турнір пам’яті Василя Олексійовича Писаренка.
Василь Олексійович один із засновників та аматорів розвитку шахів на Стовбинодолинській землі, з його ініціативи було виховано та підготовлено в подальшому ряд визначних шахістів Новосанжарського району: кандидат в майстри спорту Радянського Союзу Коба Віктор, Анатолій Руденко, Михайло Давиденко, Микола Повякало та багато інших шахістів які увійшли в число спортсменів вищих досягнень.
Розпочався турнір хвилиною  мовчання на знак пам'яті про видатну людину.
В змаганнях взяли участь кращі шахісти з Драбинівської ОТГ, Руденківської ОТГ та Новосанжарської ОТГ. Змагання  проводились за швейцарською системою в сім турів по 10хв.
(Швидкі  шахи).
Перемогу святкував Віктор Коба 5,5 очок (с. Стовбина Долина), друге  місце посів його земляк Сергій Палько 4,5,  третє Олег Єрмаков (смт. Нові Санжари).
Після турніру  був  проведений  бліц-турнір в  якому взяли участь шість кращих спортсменів,  де  перемогу  здобув Микола Повякало,  друге  місце - Сергій Палько,  третє Віталій Постольнік.
Переможці  та призери були нагороджені почесними  грамотами та календарями.
Велика  вдячність  спонсору  турніру  Писаренку  Віталію  Івановича - учневі  Василя  Олексійовича, який продовжує добрі справи розпочаті своїм учителем, заохочує молодь до активної спортивної  діяльності, здорового  способу  життя, фінансово підтримує  футбольну  команду «Колос», яка вже стала одним з лідерів районного футболу завоювавши чемпіонство у 2016 році.

Директор шахового  клубу                                                                                                 В.Баранович