Новорічне привітання голови районної ради

Опубліковано: 29.12.2017 11:14
 Шановні жителі Новосанжарсьго району!

Щиро вітаю вас з наступаючим Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!
Нехай з останніми хвилинами Старого року вас покинуть турботи та негаразди, а прийдешній рік  увійде у вашу оселю щедрим і бажаним гостем, примножить здобутки кожної сім’ї, додасть міцного здоров’я та удачі, принесе достаток, довгоочікуваний мир, стабільність, єдність та впевненість у завтрашньому дні.
Щиро бажаю, щоб у ваших душах ніколи не згасав вогонь надії, любові і добра! Нехай завжди з вами буде Господь, а дорогу у майбуття нехай осяває яскрава Різдвяна Зірка, даруючи життєву силу і натхнення на здійснення усіх задумів, сподівань, професійних досягнень та творчих здобутків!
Веселих вам Різдвяних свят, смачної куті, щедрої коляди та щасливого Нового року!

З повагою,
голова районної ради                                                                        Геннадій СУПРУН