Центральна районна лікарня презентувала сучасний санітарний автомобіль Citroen Jumper

Опубліковано: 29.12.2017 10:11

Під час лікування та догляду пацієнтів різного профілю невід'ємною частиною плану надання медичної допомоги є їх транспортування. Водночас, послуга планового транспортування (перевезення) лежачих хворих переважно не входить в перелік тих, що надаються районними медичними службами.
Разом з тим, використання для перевезень важкохворих громадського транспорту або ж особистого автомобіля може бути не лише не зручним, а й мати наслідком суттєве погіршення стану здоров'я або ж навіть створити загрозу життю людини. Саме тому для таких перевезень необхідним є використання спеціального санітарного транспорту, оснащеного відповідним медичним обладнанням.
Довгим був шлях до появи такого автомобіля у Новосанжарському районі та все ж ця подія відбулась. Цими днями центральна районна лікарня презентувала сучасний спеціалізований автомобіль для транспортування тяжких лежачих хворих на придбання якого витрачено 1 млн. 170 тис. грн. з районного бюджету. Це знакова подія для громади, адже такого автомобіля у нашому районі не було. Тепер є можливість рятувати життя пацієнтів, які перебувають у невідкладному стані і потребують негайного перевезення до обласної лікарні. В таких випадках дорога кожна хвилина, адже ціна оперативності транспортування - життя людини.
Придбанню нової сучасної швидкої для потреб новосанжарців особливо раділи медики. У щоденних  реаліях, з якими вони постійно стикаються, медичним працівникам особливо  важливо відчувати підтримку громади, влади та просто небайдужих людей. І придбання спеціалізованого автомобіля швидкої допомоги є гарним прикладом цьому.
На завершення заходу головний лікар центральної районної лікарні Ольга Гиря подякувала керівництву району за постійну підтримку галузі охорони здоров'я і висловила переконання на подальшу плідну співпрацю.