«Старість нас вдома не застане»

Опубліковано: 27.12.2017 15:31

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят працівниками Новосанжарського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  проведено виїзні заходи «Старість нас вдома не застане» у в селах Стовбина Долина та Соколова Балка.
Одинокі громадяни, які знаходяться на обслуговуванні у територіальному центрі, мали можливість безкоштовно скористатися послугами перукаря, швачки і взуттєвика. Всім іншим пенсіонерам та інвалідам послуги були надані за зниженими тарифами.
Дякуємо нашим активним відвідувачам Ніні Науменко та Миколі Левенцю,  які підготували чудову концертну програму з новорічними вітаннями до яких долучилися і мешканці даних сіл.