Відбулася двадцять перша сесія Новосанжарської районної ради сьомого скликання

Опубліковано: 22.12.2017 15:08

22 грудня відбулося пленарне засідання двадцять першої чергової сесії районної ради. На сесії були присутні голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник, заступник голови райдержадміністрації Рита Верба,  керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій та представники засобів масової інформації.
На пленарному засіданні районної ради було розглянуто 34 питання. Заслухано та взято до відома інформацію начальника Новосанжарського відділення поліції ГУ НП про діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії  злочинності, забезпечення публічної безпеки та порядку на території району. Відповідно до рішень сесії внесено зміни до районних (комплексних) Програм соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції та Програми розвитку медичної галузі району.
Затверджено ряд районних (цільових) програм, а саме економічного і соціального розвитку району; забезпечення функціонування Центру надання адміністративних послуг при райдержадміністрації та відділу з питань надання реєстраційних послуг райдержадміністрації; виконання районною державною адміністрацією у наступному році делегованих районною радою повноважень та Програми розвитку місцевого самоврядування у районі на 2018 рік.
Затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (особистого селянського, фермерського господарства) на територіях Крутобалківської, Кустолівської, Полузірської та Лелюхівської сільських рад.
Заслухано та взято до відома звіт голови постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, законності і правопорядку та інформаційної сфери Віктора Тищенка по проведеній роботі за звітний період.
Враховуючи висновки галузевих постійних комісій районної ради прийнято  районний бюджет на 2018; внесено зміни до статутів Мушиногреблянської та Писарівської загальноосвітніх навчальних закладів; змінено найменування комунального закладу «Кунцівський дошкільний навчальний заклад «Чебурашка»» на комунальний заклад «Кунцівський заклад дошкільної освіти «Чебурашка»»; затверджено структуру та штатну чисельність посад центральної районної лікарні, Центру первинної медико-санітарної допомоги, централізованої бібліотечної системи та Центру культури і дозвілля «Нові Санжари» на наступний рік; продовжено термін дії трудового контракту з директором районної дитячо-юнацької спортивної школи ЮріємСтрюком на п’ять років; оголошено конкурс на посаду директора комунального підприємства «Центр культури і дозвілля»; затверджено Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад сіл, селища району.
Згідно рішень сесії створено комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» районної ради та оголошено конкурсу на посаду директора вище вказаної установи; передбачено введення в штат закладів освіти спільної власності територіальних громад району додаткових посад; затверджено план роботи районної ради на 2018 рік.