• Завантажити декларацію про доходи

Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

Опубліковано: 21.12.2017 17:47

21 грудня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном і з питань освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжної політики, спорту, туризму, сім’ї та дитинства. У роботі спільного засідання взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун та голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник та заступник голови райдержадміністрації Рита Верба.
У ході засідання було розглянуто 23 питання, що заплановані для внесення на розгляд чергової двадцять першої сесії районної ради. Серед них питання внесення змін до районних (комплексних) програм соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції та Програми розвитку медичної галузі; внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік»; районного бюджету на наступний рік.
Рекомендовано до затвердження дві районні Програми розвитку місцевого самоврядування та економічного і соціального розвитку на наступний рік. Також було розглянуто питання затвердження структури та штатної чисельності посад центральної районної лікарні, Центру первинної медико-санітарної допомоги, централізованої бібліотечної системи та Центру культури і дозвілля «Нові Санжари» на наступний рік; продовження строку трудового контракту з директором районної дитячо-юнацької спортивної школи; оголошення конкурсу на посаду директора комунального підприємства «Центр культури і дозвілля» та затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад сіл, селища району.
Проектами рішень пропонується створити комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» районної ради та оголосити конкурс на посаду директора вище вказаної установи.
Проекти рішень запропоновані для розгляду на спільному засіданні постійних комісій районної ради, були детально вивчені та внесені на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради.