• Завантажити декларацію про доходи

Привітання голови районної ради з нагоди Дня місцевого самоврядування

Опубліковано: 07.12.2017 14:28

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати районної, селищної та сільських рад!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.
Cаме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади. Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців нашого району.
Впевнений, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу.
Особливі слова подяки адресую ветеранам самоврядної ниви, які своєю невтомною працею утверджували місцеве самоврядування на Новосанжарщині.
Висловлюю велику вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі.
Бажаю наполегливості і нових здобутків у Вашій відповідальній праці! Міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів та сподівань. Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам  сили та наснаги.
Зі святом Вас!

З повагою,
Голова районної ради                                                                           Геннадій СУПРУН