• Завантажити декларацію про доходи

З нагоди Дня місцевого самоврядування сьогодні у Центрі культури та дозвілля «Нові Санжари» відбулися районні урочистості

Опубліковано: 07.12.2017 14:40

З нагоди Дня місцевого самоврядування 7 грудня у Центрі культури та дозвілля «Нові Санжари» відбулися районні урочистості.
У заході взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, голова районної державної адміністрації Сергій Бульбаха, селищний голова Інна Коба, депутати і працівники районної, селищної, сільських рад та голови місцевих рад.
З вітальної промовою до учасників святкового дійства звернувся голова районної ради Геннадій Супрун. Він висловив щиру вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Після теплих слів вдячності, адресованих нашим колегам за значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування грамотою обласної ради було нагороджено Кунцівського сільського голову Людмилу Мокляк.
Почесні грамоти районної ради вручено депутату Малоперещепинської сільської ради, директору Пологівського навчально-виховного комплексу Інні Бровко, депутату Галущиногреблянської сільської ради трьох скликань, завідувачу Мушиногреблянським сільським клубом Людмилі Крикливець, члену виконавчого комітету Малокобелячківської сільської ради, директору місцевої загальноосвітньої школи Людмилі Перерві, директору комунального закладу Нехворощанський будинок дитячої та юнацької творчості Тетяні Лещенко, головному бухгалтеру Драбинівської сільської ради Ірині Кольбі, головним бухгалтерам Руденківської та Стовбино-Долинської сільських рад Ользі Козир і Галині Кобі. Грамотами районної ради було нагороджено депутата Писарівської сільської ради, секретаря сільської ради Валентина Кравчука, члена виконавчого комітету Руденківської сільської ради, директора комунального підприємства «Господар» Сергія Нестеренка, депутатів Кунцівської, Супротивнобалківської та Кустолівської сільських рад Радислава Овчаренка, Сергія Гужву і Ірину Губарик, головного бухгалтера Зачепилівської сільської ради Любов Мірошниченко, спеціаліста по земельних відносинах Крутобалківської сільської ради Світлану Сімон та касира Полузірської сільської ради Ларису Середу.
Свято супроводжувалось виступами самодіяльних артистів Новосанжарщини, під час якого усі присутні мали можливість насолоджуватись пісенними, музичними, хореографічними та гумористичними композиціями наших талановитих земляків.