• Завантажити декларацію про доходи

«Добро починається з тебе»

Опубліковано: 05.12.2017 09:30

За доброю традицією, напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю та дня волонтера, працівники відділення денного перебування Новосанжарського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) запросили своїх підопічних в затишну залу музичної школи на концертну програму «Добро починається з тебе».
З вітальним словом до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Сергій Бульбаха, директор територіального центру Сергій Бодак, селищний голова Інна Коба, представник районної організації інвалідів Тетяна Десятун, голова районної організації ветеранів Володимир Сальний. Крім зазначення важливості та необхідності допомоги людям з обмеженими можливостями і ветеранам, виступаючи подякували та вручили грамоти волонтерам та людям з інвалідністю, які не дивлячись на складнощі у повсякденному житті, мають активну життєву позицію та допомагають іншим.
Гарний настрій подарували присутнім учні та викладачі музичної школи, хор ветеранів «Багряне листя», Любов Мошурата учасники художньої самодіяльності Руденківської територіальної громади під керівництвом Олександра Клименка, які своєю творчістю запалали вогник надії в кожному серці.

Завідувач відділення денного перебування                                              О.С.Червона