• Завантажити декларацію про доходи

Відбулося друге пленарне засідання дев’ятнадцятої сесії Новосанжарської районної ради сьомого скликання

Опубліковано: 30.11.2017 15:35

30 листопада  відбулося друге пленарне засідання чергової дев’ятнадцятої сесії районної ради. На сесії були присутні голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник,  сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій.
На другому пленарному засіданні районної ради було розглянуто 25 питань. Відповідно до рішень сесії внесено зміни до ряду районних (цільових) програм, а саме програм забезпечення функціонування Центру надання адміністративних послуг при райдержадміністрації та відділу з питань надання реєстраційних послуг райдержадміністрації на 2017 рік; захисту прав дітей; розвитку освітньої галузі; економічного і соціального розвитку; розвитку дорожнього господарства району; стабілізації та розвитку галузі тваринництва; інформатизації та програми забезпечення виконання районною державною адміністрацією у поточному році делегованих районною радою повноважень.
З метою продовження проведення ремонтних робіт по дорогах району додатково збільшується фінансування програми розвитку дорожнього господарства з районного бюджету на 160 тис. 300 грн. До переліку вищевказаних змін включено поточні ремонти автомобільних доріг на територіях Кунцівської, Старосанжарської та Сухомаячківської сільських рад.
Внесено зміни  до рішення попередньої сесії про перелік об’єктів для фінансування із цільового фонду соціального розвитку та порядку використання коштів, що виділяються з районного бюджету на виконання районної програми стабілізації та розвитку галузі тваринництва.
Згідно рішення про зміни  до районного бюджету на 2017 рік  перевиконання доходної частини районного бюджету за 10 місяців поточного року складає 1 млн. 512 тис. 500 грн..
Враховуючи висновки галузевих постійних комісій районної ради продовжено строки трудових контрактів з головним лікарем  центральної районної лікарні Ольгою Гирею, головним лікарем комунального закладу «Новосанжарський центр первинної медико-санітарної допомоги» Олегом Яковенком; погоджено кандидатуру Андрія Коломойця на посаду керівника навчального закладу спільної власності територіальних громад району.
Затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на територіях Нехворощанської, Старосанжарської та Полузірської сільських рад.
Взято до відома звіт завідувача районного методичного кабінету Наталії Євсюкової про функціонування закладу, виконання статутних повноважень та умов контракту та інформацію начальника відділу освіти Олександра Кульчинського про хід виконання програми розвитку освітньої галузі району та стану фінансування її заходів у 2017 році.
Згідно рішень сесії внесено зміни до статуту Малокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; зміни до статуту комунального підприємства «Інформаційний центр «Новосанжарщина» та затверджено ліквідаційний баланс  районного комунального підприємства «Архітектор».