• Завантажити декларацію про доходи

Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

Опубліковано: 29.11.2017 16:54

29 листопада відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном і з питань освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжної політики, спорту, туризму, сім’ї та дитинства. У роботі спільного засідання взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха та перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник.
У ході засідання було розглянуто 17 питань, що заплановані для внесення на розгляд дев’ятнадцятої чергової сесії районної ради. Серед них питання внесення змін до районних (цільових) Програм забезпечення виконання районною державною адміністрацією у поточному році делегованих районною радою повноважень; захисту прав дітей; розвитку освітньої галузі та Програми економічного і соціального розвитку району на 2017 рік.
Проектом рішення пропонується внести зміни до рішення сесії районної ради сьомого скликання щодо затвердження переліку об’єктів для фінансування із цільового фонду соціального розвитку.
Передбачається внесення  змін до районного бюджету на поточний рік. Наступні два питання стосувалися продовження строків трудових контрактів з головним лікарем центральної районної лікарні Ольгою Гирею та головним лікарем комунального закладу «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олегом Яковенком.
Рекомендовано взяти до відома інформацію про виконання у поточному році Програми розвитку освітньої галузі району та стану фінансування її заходів; погодити кандидатуру Андрія Коломойця на посаду керівника навчального закладу спільної власності територіальних громад району.
Проектами рішень пропонується взяти до відома звіт завідувача районного методичного кабінету Наталії Євсюкової про функціонування закладу, виконання статутних повноважень та умов контракту.
На завершення засідання було розглянуто два комісійних питання, а саме питання стану реалізації у поточному році заходів районної комплексної Програми розвитку фізичної культури і спорту та забезпечення її фінансування; стану залучення, ефективності та цільового використання додаткових коштів благодійницької та спонсорської допомоги, субвенції селищного, сільських бюджетів у поточному році для забезпечення належного утримання закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад району.
Усі проекти рішень запропоновані для розгляду на спільному засіданні постійних комісій районної ради, були детально вивчені та внесені на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради.