• Завантажити декларацію про доходи

Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

Опубліковано: 27.11.2017 16:05

27 листопада відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, законності і правопорядку та інформаційної сфери і з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, будівництва, інвестицій, транспорту та зв’язку. У роботі спільного засідання взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха та перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник.
У ході засідання було розглянуто 14 питань, що заплановані для внесення на розгляд дев’ятнадцятої чергової сесії районної ради. Серед них питання внесення змін до районних Програм розвитку дорожнього господарства; економічного і соціального розвитку; стабілізації та розвитку галузі тваринництва; інформатизації та Програми забезпечення функціонування Центру надання адміністративних послуг при райдержадміністрації та відділу з питань надання реєстраційних послуг райдержадміністрації на поточний рік.
Проектами рішень пропонується внести змін до Порядку використання коштів, що виділяються з районного бюджету на виконання районної Програми стабілізації та розвитку галузі тваринництва; затвердити перелік об’єктів для фінансування із цільового фонду соціального розвитку.
Передбачається внесення  змін до районного бюджету на поточний рік. Винесено на розгляд чергової сесії технічні документації з нормативних грошових оцінок земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності.
Усі проекти рішень запропоновані для розгляду на спільному засіданні постійних комісій районної ради, були детально вивчені та внесені на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради.