• Завантажити декларацію про доходи

Відбулося перше пленарне засідання дев’ятнадцятої сесії Новосанжарської районної ради сьомого скликання

Опубліковано: 27.11.2017 15:55

27 листопада відбулося перше пленарне засідання дев’ятнадцятої чергової сесії районної ради. На сесії були присутні голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник, депутат обласної ради Василь Красюк, селищний і сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій та представники засобів масової інформації.
На початку засідання за традицією, що склалася слова вітань та найкращих побажань були адресовані депутатам районної ради Риті Вербі, Миколі Харченку, та Яніні Кутенко.
Цього дня на пленарному засіданні районної ради було розглянуто 3 питання.
У зв’язку з достроковим припиненням повноважень депутатів районної ради Івана Базяки, Івана Гака, Олександра Граба, Олександра Дігтенка, Анатолія Діденка, Андрія Дігтяря, Олександра Калантая, Олександра Коломацького, Віктора Сидоренка, Василя Філіпася і Ніни Шеремети та відповідно до рішення територіальної виборчої комісії проведено заміщення депутатів з партійного списку районної організації Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина». Новими депутатами районної ради стали Лідія Бабенко, Володимир Бодак, Тетяна Ганжа, Олена Маслак, Микола Оксюта, Марина Ольшницька, Микола Середа, Наталія Стрижак, Анатолій Сутковий, Олександр Хвіткевич та Олена Шкільна.
Також у ході засідання було внесено зміни до складу президії та постійних комісій районної ради.
Після цього в роботі сесії оголошено перерву.
Наступне пленарне засідання районної ради заплановано провести 30 листопада 2017 року.