• Завантажити декларацію про доходи

Біля Пам’ятного знака жертвам Голодомору, щоб вшанувати світлу пам’ять безвинно загиблих від голоду людей відбувся мітинг скорботи

Опубліковано: 27.11.2017 15:46

25 листопада  у смт. Нові Санжари біля Пам’ятного знака жертвам Голодомору, щоб вшанувати світлу пам’ять безвинно загиблих від голоду людей відбувся мітинг скорботи.
У заходах взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, селищний голова Інна Коба, колективи підприємств, установ, організацій, шкільна молодь та жителі району.
Учасники заходу жалобною ходою пройшли до пам’ятного знаку жертвам Голодомору, де відбувся мітинг з покладанням квітів та  провели спільну молитву разом з протоієреєм Української православної церкви Київського патріархату отцем Миколаєм.
Аби нагадати учасникам мітингу про жахіття Голодомору  до присутніх звернулися голова райради Геннадій Супрун, голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, селищний голова Інна Коба, члени районного осередку товариства «Просвіта» завідувач відділом обслуговування центральної районної бібліотеки Тамара Паттієва і поет Віталій Чепіжний, учні Новосанжарського НВК, котрі прочитали проникливі  вірші про ту страшну трагедію.
Після чого новосанжарці вшанували хвилиною мовчання пам’ять про померлих та поклали квіти, свічки і колоски пшениці до підніжжя пам’ятного знаку жертвам Голодомору.