• Завантажити декларацію про доходи

«Старість нас вдома не застане»

Опубліковано: 13.11.2017 15:38

Новосанжарський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) продовжує роботу по наданню соціальних послуг безпосередньо за місцем проживання громадян.
10 листопада 2017 року в с. Мушина Гребля працювала виїзна мультидисциплінарна команда працівників територіального центру. Одинокі громадяни сіл Мушина Гребля та Галущина Гребля, які знаходяться на обслуговуванні у територіальному центрі, мали можливість безкоштовно скористатися послугами перукаря, швачки і взуттєвика. Всім іншим пенсіонерам та інвалідам послуги були надані за зниженими тарифами. Гарний настрій присутнім подарували учасники ансамблю «Сузір’я» Клюсівського СБК під керівництвом Ліни Зимарєвої.
Висловлюємо вдячність голові ветеранської організації Раїсі Материнській та голові Галущиногреблянської сільської ради Володимиру Кобі за допомогу в організації і проведенні виїзного заходу для ветеранів з нагоди Дня працівників сільського господарства.