• Завантажити декларацію про доходи

Презентація книги Валентини Кульчинської «Війною обпалені – працею звеличені»

Опубліковано: 10.11.2017 15:51

10 листопада у Новосанжарській дитячій музичній школі відбулася презентація книги Валентини Кульчинської «Війною обпалені – працею звеличені». Привітати та відзначити значення видання книги прийшли голова районної ради Геннадій Супрун та керівник апарату райдержадміністрації Інна Чернуха.
Документальне видання, яке отримало коротку назву «Війною обпалені – працею звеличені», підготовлене до друку і видане на знак пошани і вдячності вчителям-фронтовикам району, які в 1941-1945 роках воювали проти фашистських окупантів, а повернувшись додому з фронтів, у мирні дні трудились на благо свого народу, не забувши про своє покликання. Окремий розділ книги присвячений сучасним героям-учасникам антитерористичної операції, якi пройшли крiзь пекло війни на Сході України.
У ході заходу голова районної ради Геннадій Супрун висловив вдячність усім, хто долучився до видання книги, та користуючись нагодою оголосив Подяку районної ради ветерану педагогічної праці, учителю-методисту української мови та літератури Руденківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів» Валентині Пальонній за активну, творчу та результативну роботу по видавництву книги про педагогів-фронтовиків Новосанжарщини «Війною обпалені – працею звеличені».
Також у ході заходу за добродійну участь у видавництві книги про педагогів-фронтовиків Новосанжарщини «Обпалені війною – працею звеличені» та особистий внесок по захисту прав та інтересів членів профспілки освітньої галузі Подяками обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України було нагороджено голову районної ради Геннадія Супруна та начальника відділу освіти райдержадміністрації Олександра Кульчинського. Почесними грамотами обласного комітету було нагороджено автора книги, голову райкому профспілки працівників освіти і науки України Валентину Кульчинську та її заступника методиста загальної середньої освіти районного методичного кабінету Жанну Нестеренко, голову первинної профспілкової організації, методиста загальної середньої освіти районного методичного кабінету Тетяну Шинкаренко.
Захід супроводжувався виступами зразкового колективу «Веселка» Новосанжарського навчально-виховного комплексу.