• Завантажити декларацію про доходи

Привітання голови районної ради з нагоди Дня української писемності та мови

Опубліковано: 09.11.2017 08:38

Шановні друзі!
9 листопада ми відзначаємо велике свято – День української писемності та мови.
Без рідної мови жодна людина не здатна повноцінно почувати себе частиною власного народу, його історії та культури, бо саме вона являє собою душу народу.
Ми з вами маємо безцінний дар: одну з наймилозвучніших і найкрасивіших мов світу. Тож дбаймо про неї як про своє майбутнє, пам'ятаючи про її першозначення як українського духовного й інформаційного коду та її цілющу, рятівну, очищаючу властивість, повертаймо разом їй роль творця духовного відродження української нації!
Впевнений, що кожен з нас, дорогі новосанжарці, готовий вносити свій вклад у збереження й розвиток української мови, підтримку її державності й піднесення її престижу.
Сердечно бажаю прихильної долі, духовної гармонії, добра і щастя у всіх ваших гідних починаннях.
Зі святом вас, дорогі новосанжарці!