• Завантажити декларацію про доходи

Привітання голови районної ради з нагоди Дня працівника соціальної сфери

Опубліковано: 03.11.2017 09:11

Шановні працівники районного
територіального центру!
Прийміть сердечні привітання з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери, яке відзначається в першу неділю листопада.
Цей день – чудова нагода висловити вдячність вам - тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності, як соціальний захист населення.
Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість новосанжарців, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинута і не забута, відчуває себе захищеною у цей непростий для України час.
Висловлюю вам щиру вдячність за ваше гуманне ставлення до тих, хто потребує допомоги, за вашу небайдужість та любов до своєї справи.
Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії! Нехай зроблене вами добро множиться та повертається до вас сторицею!

З повагою,
голова районної ради                                                                                 Геннадій СУПРУН