• Завантажити декларацію про доходи

Районні урочисті збори та святковий концерт з нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери

Опубліковано: 03.11.2017 10:56

3 листопада у Новосанжарській дитячій музичній школі пройшли районні урочисті збори та святковий концерт з нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери.
У святковому зібранні взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, заступник селищного голови Валентин Івашина та директор районного територіального центру соціального обслуговування Сергій Бодак.
З привітанням до учасників зібрання звернувся голова районної ради Геннадій Супрун, який висловив слова подяки мудрим та багатим своїм досвідом працівникам районного територіального центру, подякував за їхню професійність, милосердя, чуйність, підтримку і соціальний захист громадян котрих застали життєві негаразди.
У ході урочистого зібрання за сумлінну працю, професійну компетентність, добросовісне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у вирішення питань соціального захисту населення та з нагоди Дня працівника соціальної сфери грамотами районної ради були нагороджені соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома районного територіального центру соціального обслуговування Наталія Черненко та Алла Дмитренко.
Програма заходу продовжилася святковим концертом підготовленим викладачами районної музичної школи.