• Завантажити декларацію про доходи

Голова обласної ради Олександр Біленький відвідав з робочим візитом Новосанжарський район

Опубліковано: 02.10.2017 13:00

28 вересня голова обласної ради Олександр Біленький відвідав з робочим візитом Новосанжарський район.
Розпочався візит із оглядин реабілітаційного обладнання медичного центру ВВ МВС України «Нові Санжари», де разом із головою районної ради Геннадієм Супруном, головою райдержадміністрації Сергієм Бульбахою делегація направилася до районного Центру культури і дозвілля для того, щоб ознайомитись з роботою закладу культури. Далі відповідно до плану керівники району та області взяли участь у районних заходах з нагоди Дня ветерана та людей похилого віку.
Наступним пунктом плану перебування голови обласної ради Олександра Біленького був місцевий дошкільний навчальний заклад «Сонечко», де присутні ознайомились з ходом проведення ремонтних робіт по утепленню фасаду дошкільного закладу.
У ході візиту голова облради з головою райради Геннадієм Супруном та заступником голови райдержадміністрації Ритою Вербою поклали квіти до меморіальної дошки загиблому воїну АТО Олександру Мокляку. Потому присутні направилися у Новосанжарську центральну районну лікарню. Там головний лікар Ольга Гиря ознайомила гостей із сьогоднішнім станом функціонування установи та планами на майбутнє.
Протягом години голова обласної ради здійснив особистий прийом громадян. Звернення громадян стосувалися питань виділення коштів на ремонт доріг, водовідведення, очищення ставків та ін.. Далі за планом відбулася зустріч з місцевим активом, на яку були запрошені депутати районної, селищний і сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району.
У другій половині дня голова облради відвідав новоутворений опорний заклад «Руденківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», до складу якого увійшло дві філії - Дубинівський НВК та Великосолонцівська ЗОШ І-ІІ ступенів. Підчас візиту очільник області запропонував спільними зусиллями  - районною радою та адміністрацією, сільською радою та своєю підтримкою профінансувати  придбання парт та стільців з ортопедичною функцією для кабінету математики Руденківської ЗОШ.
У рамках візиту керівництво разом з депутатами райради Віктором Сидоренком та Олександром Калантаєм відвідали об’єкти соціальної сфери Драбинівської сільської ради. Потім делегація направилася до капітально-відремонтованого Крутобалківського дошкільного навчального закладу, де з перших вуст місцевого сільського голови почули основні проблемні питання матеріально-технічного забезпечення дошкільного закладу освіти та обговорили подальші дії щодо їх вирішення.
На завершення візиту очільники здійснили огляд стану автомобільної дороги, яка сполучає не тільки населені пункти Соколова Балка та Нехвороща, а й дві області та районний центр.