• Завантажити декларацію про доходи

Відбулося чергове засідання розширеної колегії Новосанжарської райдержадміністрації

Опубліковано: 29.09.2017 16:20

26 липня відбулося чергове засідання розширеної колегії Новосанжарської райдержадміністрації. У засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, голова районної ради Геннадій Супрун та заступник голови райдержадміністрації Рита Верба.
На початку засідання з нагоди Дня народження слова вітань та найкращих побажань були адресовані Кунцівському сільському голові Людмилі Мокляк. За значний особистий внесок у розвиток підприємництва на Полтавщині, сприяння вирішення соціально-економічних проблем територіальних громад області, активну громадську позицію та з нагоди Дня Підприємця грамотою обласної ради було нагороджено керуючого виробництвом ТОВ «ТОРГІВЕЛЬНИЙ БУДИНОК «ГРАНД КЕРАМА»» Марину Новікову.
Цього дня з метою роз’яснення актуальних питань земельного законодавства до Новосанжарщини прибули представники Головного територіального управління юстиції в Полтавській області. Фахівці розповіли про діяльність оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів у Полтавській області; комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації; продовження терміну дії договору оренди землі у разі смерті орендодавця; видачу спадщини у сільських радах та забезпечення доступу громадян до безоплатної правової допомоги.
На колегії також розглянуто питання стану готовності об’єктів соціальної сфери та комунальних служб до роботи в осінньо-зимовий період  2017-2018 років.