Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    "Світлиця"    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти


Ми в соціальних мережах:


Відбулося чергове засідання розширеної колегії Новосанжарської райдержадміністрації

Опубліковано: 29.09.2017 16:20
 

26 липня відбулося чергове засідання розширеної колегії Новосанжарської райдержадміністрації. У засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, голова районної ради Геннадій Супрун та заступник голови райдержадміністрації Рита Верба.
На початку засідання з нагоди Дня народження слова вітань та найкращих побажань були адресовані Кунцівському сільському голові Людмилі Мокляк. За значний особистий внесок у розвиток підприємництва на Полтавщині, сприяння вирішення соціально-економічних проблем територіальних громад області, активну громадську позицію та з нагоди Дня Підприємця грамотою обласної ради було нагороджено керуючого виробництвом ТОВ «ТОРГІВЕЛЬНИЙ БУДИНОК «ГРАНД КЕРАМА»» Марину Новікову.
Цього дня з метою роз’яснення актуальних питань земельного законодавства до Новосанжарщини прибули представники Головного територіального управління юстиції в Полтавській області. Фахівці розповіли про діяльність оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів у Полтавській області; комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації; продовження терміну дії договору оренди землі у разі смерті орендодавця; видачу спадщини у сільських радах та забезпечення доступу громадян до безоплатної правової допомоги.
На колегії також розглянуто питання стану готовності об’єктів соціальної сфери та комунальних служб до роботи в осінньо-зимовий період  2017-2018 років.
 
Фотогалерея:
Автор: Адміністратор
© 2011-2018
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове