• Завантажити декларацію про доходи

День Ветерана на Новосанжарщині

Опубліковано: 29.09.2017 15:42

За доброю традицією напередодні Міжнародного дня громадян похилого віку 28 вересня 2017 року працівники відділення денного перебування районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) разом із волонтерами району провели літературно-музичну годину «Залишайтеся в душі завжди молодими» для ветеранів селища та району.
Вітання на адресу присутніх прозвучали від голови обласної ради Олександра Біленького, голови районної ради Геннадія Супруна, голови райдержадміністрації Сергія Бульбахи, народного депутата Андрія Реки та голови обласної організації ветеранів Віктора Теслі, який крім привітання  вручив відзнаку «Почесний ветеран України» Руденку Івану Григоровичу (с. Кустолове), директора Новосанжарського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сергія Бодака, селищного голови Інни Коби, голови районної організації ветеранів Володимира Сального.
 Найактивніші представники ветеранського руху району отримали  почесні грамоти, квіти та бурхливі оплески. Програму заходу продовжив концерт за участі ансамблю «Сузір’я» Клюсівського СБК, викладачів музичної школи, хору ветеранів «Суботні зустрічі», виступи яких вразили присутніх, зарядили оптимізмом та гарним настроєм.