• Завантажити декларацію про доходи

Жителі смт. Нові Санжари усією дружною селищною родиною святкували День селища.

Опубліковано: 25.09.2017 16:22

23 вересня жителі смт. Нові Санжари усією дружною селищною родиною святкували День селища.
У заході взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, народний депутат Андрій Река та селищний голова Інна Коба. Очільник району щиро привітав жителів селища зі святом, подякував їм за щоденну самовіддану працю та любов  до ріднго селища. Відзначив, що історія кожного селища є часточкою історії нашої держави. А її, як відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди. Побажав жителям громади нових звершень для подальшої розбудови селища, миру та міцного здоров’я. Після теплих слів привітання почесними грамотами від голови районної ради за вагомий внесок в розвиток рідного селища, були нагороджені депутат селищної ради Олексй Білоконь, голова вуличного комітету вулиці Гагаріна селища Нові Санжари Зоя Нездойминога та ветеран самоврядної служби Галина Ковальська.
До святкової програми долучилися аматори місцевої сцени та музичні колективи з Полтави. Завершилося свято святковим феєрверком та дискотекою 80-тих.