• Завантажити декларацію про доходи

ЗВЕРНЕННЯ до громадян Новосанжарського району

Опубліковано: 12.09.2017 13:50
 Розпорядженням голови обласної ради від 02.06.2017 року №98 затверджено Положення про бюджет участі Полтавської області метою якого, є розвиток партнерських відносин між територіальними громадами та органами місцевого самоврядування, запровадження інноваційних механізмів залучення громадян до співпраці в бюджетному процесі, удосконалення громадських ініціатив, спрямованих на подолання пріоритетних та проблемних питань діяльності територіальних громад.
         Згідно з Положенням бюджет участі Полтавської області – це процес взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю, спрямований на залучення мешканців Полтавської області до участі в бюджетному процесі через подання проектів та проведення відкритого громадського голосування за такі проекти з подальшим фінансуванням для їх реалізації.
         В цьому році вісім проектів від громадян району були подані на розгляд відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату Полтавської обласної ради, пройшли перевірку та допущені до голосування та оприлюднені на офіційному сайті Полтавської обласної ради в рубриці «Бюджет участі».
Це такі проекти:
         «Облаштування спортивних майданчиків на території Малоперещепинської сільської ради в селах Мала Перещепина та Пристанційне» - бюджет проекту: 100000 грн.;
«Модернізація наявного вуличного освітлення у селах Мала Перещепина та Пристанційне Новосанжарського району» - бюджет проекту: 97500 грн;
"Острів розваг", с. Маячка, Новосанжарський район – бюджет проекту 80000 грн.;
«Встановлення вуличного фонтану «Зробимо наше село найкращим»,  с. Драбинівка, Новосанжарський район – бюджет проекту:
86013 грн.:
"Міцне здоров’я дитини - процвітаюче майбутнє держави", с. Драбинівка, Новосанжарський район – бюджет проекту: 100000 грн.;
«Встановлення спортивного майданчику з вуличними тренажерами «Крок до здорового способу життя», с. Драбинівка, Новосанжарський район бюджет проекту: 99272 грн.;
"Щоб легше було всім у Лівенському жити – Нам лампи LED потрібно засвітити!", с. Лівенське, Новосанжарський район – бюджет проекту: 100000 грн.;
"КОРОЛІВСЬКИЙ РОЗАРІЙ", с. Крута Балка, Новосанжарський район – бюджет проекту: 100000 грн.
Відповідно до Положення в цьому році  початок голосування за проекти розпочинається о 9.00 14 вересня та завершується о 17.00 30 вересня 2017 року.
Голосування триває протягом 16 календарних днів з дня початку голосування.
Голосування за проекти здійснюється шляхом заповнення спеціального бланку голосування в електронному вигляді або на паперових носіях.
Одна особа може проголосувати не більше, ніж за три проекти.
Голосування в електронному вигляді здійснюється в електронній системі через онлайн-платформу «Громадський бюджет», посилання на яку розміщене на офіційному сайті Полтавської обласної ради в рубриці «Бюджет участі» шляхом авторизації особи за допомогою системи «BankID», електронного цифрового підпису або інших методів ідентифікації особи.
Голосування на паперових носіях здійснюється у пунктах супроводу бюджету участі за умови пред’явлення оригіналу паспорта громадянина України шляхом заповнення бланка голосування та ідентифікаційного коду.

Бланк для голосування можна отримати:
-       за посиланням -  Бланк голосування за проекти (архів .rar);
-       у пункті голосування.
Після завершення голосування рекомендованими до реалізації вважатимуться ті проекти, які набрали найбільшу кількість балів за рейтинговою системою, до вичерпання обсягу коштів, виділених на реалізацію бюджету участі Полтавської області на відповідний рік.
Локальна група з питань бюджету участі Новосанжарської районної ради звертається до всіх громадян взяти активну участь у підтримці проектів шляхом голосування відповідно до Положення про бюджет участі Полтавської області.
         Дякуємо за розуміння.