• Завантажити декларацію про доходи

Пленарне засідання серпневої конференції освітян району.

Опубліковано: 31.08.2017 10:33

30 серпня відбулося пленарне засідання серпневої конференції освітян району. На конференції педагогічних працівників були присутні голова районної ради Геннадій Супрун та перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник.
Про підсумки розвитку системи освіти району у 2016-2017 навчальному році та завдання забезпечення якості освіти в умовах реформування галузі на 2017-2018 навчальний рік  доповів начальник відділу освіти Олександр Кульчинський, розповівши про стан та перспективи розвитку освітянської галузі району, досягнення та проблеми, що турбують педагогічних працівників та керівників закладів освіти.
Зі словами привітань до учасників серпневої педагогічної конференції звернулися голова районної ради Геннадій Супрун та перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник. Звертаючись до присутніх очільник району зазначив, що сьогодні суспільні процеси в країні формують нові підходи та перспективи в освіті. Зміни в політичному, соціально-економічному житті, зростаючі вимоги суспільства до якісної, оновленої освіти мають спонукати до виважених, добре продуманих реформ в українській освіті. Кожна родина сподівається дати своїй дитині якісну освіту, що допоможе їй ствердитися в житті, бути корисною своїй державі. У зв’язку з цим перед освітянами стоять завдання формування в молоді таких якостей, як прагнення до навчання, постійний пошук найкращих шляхів розв’язання життєвих проблем.
На завершення свого виступу голова райради виразив свою пошану педагогам у їхній нелегкій справі та побажав результативних кроків на шляху творення нової України.