Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    "Світлиця"    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти


Ми в соціальних мережах:


Відбулася сімнадцята сесія районної ради сьомого скликання

Опубліковано: 29.08.2017 15:00
 
29 серпня  відбулося пленарне засідання  чергової сімнадцятої сесії районної ради. На сесії були присутні голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник, заступник голови райдержадміністрації Рита Верба, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій.
За традицією слова вітань та найкращих побажань були адресовані депутатам районної ради Володимиру Васюті, Миколі Завезьону та Віктору Тищенку.
На пленарному засіданні районної ради було розглянуто 29 питань. Відповідно до рішень сесії внесено зміни до ряду районних (комплексних) програм, а саме програм соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції; територіальної оборони; забезпечення функціонування Центру надання адміністративних послуг при  райдержадміністрації та відділу з питань надання реєстраційних послуг  райдержадміністрації на поточний рік; програми оздоровлення та відпочинку дітей; розвитку дорожнього господарства, цивільного захисту, культури, туризму, архівної справи та профілактики правопорушень у районі; програми забезпечення виконання районною державною адміністрацією у поточному році делегованих районною радою повноважень та програми інформатизації району.
З метою продовження проведення ремонтних робіт по дорогах району додатково збільшується фінансування програми розвитку дорожнього господарства з районного бюджету на 290 тис. грн. До переліку вищевказаних змін включено поточні ремонти автомобільних доріг на територіях Великокобелячківської, Маячківської, Нехворощанської, Богданівської, Соколовобалківської, Сухомаячківської і Новосанжарської сільських та селищної рад.
Враховуючи висновки галузевих постійних комісій районної ради взято до відому інформацію голови районної державної адміністрації Сергія Бульбахи щодо стану виконання Програми економічного і соціального розвитку  району та районного бюджету за перше півріччя поточного року.
Затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Судівської сільської ради, які передані в оренду ПАФ «Агротехнологія»; на території Супротивнобалківської сільської ради, надані в оренду Кобі Олександру Олександровичу. По питаннях, що стосувалися затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої в адміністративних межах Богданівської сільської ради (за межами населених пунктів) рішення не прийнято.
Взято до відому звіт голови постійної комісії районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном Віктора Сидоренка про проведену роботу за звітний період; звіт завідувача комунальної установи «Об’єднаний трудовий архів селищної, сільських рад району» Оксани Остаповець щодо фінансово-господарської діяльності установи, ефективності використання комунального майна та виконання умов контракту. Заслухано звіт про організацію роботи по наданню житлових субсидій населенню району в опалювальний період 2016-2017 років та стан розрахунків за надані послуги з підприємствами - надавачами послуг; інформацію щодо стану підготовки закладів освіти, культи, охорони здоров'я спільної власності територіальних громад району до роботи в опалювальний період. Виконуючий обов’язки головного лікаря  центральної районної лікарні Сергій Павловський проінформував про хід виконання заходів районної цільової соціальної Програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу.
Згідно рішень сесії затверджено передавальні акти Руденківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Дубинівського НВК та Великосолонцівської ЗОШ І-ІІ ступенів опорному закладу «Руденківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»; оголошено конкурс на придбання службового житла для потреб центральної районної лікарні з метою забезпечення житлом молодого спеціаліста; затверджено розпорядження голови районної ради.
Результати поіменного голосування (архів .rar) 
Автор: Адміністратор
© 2011-2018
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове