Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    "Світлиця"    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти


Ми в соціальних мережах:


Спільне засідання постійних комісій районної ради

Опубліковано: 28.08.2017 13:12
 
23 серпня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з  питань бюджету, підприємництва та управління майном і з питань освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжної політики, спорту, туризму, сім’ї та дитинства. У роботі спільного засідання взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун та голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник та заступник голови райдержадміністрації Рита Верба.
У ході засідання було розглянуто 17 питань, що заплановані для внесення на розгляд чергової сімнадцятої сесії районної ради. Серед них питання внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції; розвитку архівної справи у районі; цільової Програми забезпечення виконання районною державною адміністрацією у поточному році делегованих районною радою повноважень; районних Програм розвитку культури,  туризму, оздоровлення та відпочинку дітей.
Передбачається внесення  змін до районного бюджету на поточний рік. Рекомендовано взяти до відому інформацію щодо стану виконання Програми економічного і соціального розвитку району та бюджету району за перше півріччя поточного року; звіт постійної комісії районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном про проведену роботу за звітний період; інформацію щодо стану підготовки закладів освіти, культи, охорони здоров'я спільної власності територіальних громад району до роботи в опалювальний період; звіт начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталії Гомлі про організацію роботи по наданню житлових субсидій населенню району в опалювальний період 2016-2017 років та стан розрахунків за надані послуги з підприємствами – надавачами послуг; інформацію щодо ходу виконання заходів районної цільової соціальної Програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016-2018 роки; звіт завідувача комунальної установи «Об’єднаний трудовий архів селищної, сільських рад району» Оксани Остаповець щодо фінансово-господарської діяльності установи, ефективності використання комунального майна та виконання умов контракту.
Проектом рішення пропонується затвердити передавальні акти Руденківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Дубинівського НВК та Великосолонцівської ЗОШ І-ІІ ступенів опорному закладу "Руденківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів".
Усі проекти рішень запропоновані для розгляду на спільному засіданні постійних комісій районної ради, були детально вивчені та внесені на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради.
Фотогалерея:
Автор: Адміністратор
© 2011-2018
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове